نتایج جستجو برای عبارت :

بیوگرافی امینه گولشه (Amine Gülşe)

بیوگرافی و زندگینامه امینه گولشه
امینه گولشه به انگلیسی Amine Gülşe در 30 آوریل 1993 در گوتنبرگ، سوئد متولد شد.
مادر گولشه متولد شهر ازمیر ترکیه و پدرش از اهالی کرکوک عراق است.
او یک برادر به نام شاهان گولشه دارد.
قد او 178 سانتیمتر و وزن او 55 کیلوگرم است.
او فارغ التحصیل دبیرستان بین المللی منطقه گوتنبرگ است و در سال 2014 در مسابقات دختر شایسته ترکیه مقام اول را به دست آورد.
سریال های امینه گولشه
از سریال های معروف او می توان به سریال هرگز تسلیم نمی شوم
بیوگرافی و زندگینامه امینه گولشه
امینه گولشه به انگلیسی Amine Gülşe در 30 آوریل 1993 در گوتنبرگ، سوئد متولد شد.
مادر گولشه متولد شهر ازمیر ترکیه و پدرش از اهالی کرکوک عراق است.
او یک برادر به نام شاهان گولشه دارد.
قد او 178 سانتیمتر و وزن او 55 کیلوگرم است.
او فارغ التحصیل دبیرستان بین المللی منطقه گوتنبرگ است و در سال 2014 در مسابقات دختر شایسته ترکیه مقام اول را به دست آورد.
سریال های امینه گولشه
از سریال های معروف او می توان به سریال هرگز تسلیم نمی شوم
کدام ریش‌سفیدی بود که جلوی پای من نیم‌خیز نشود؟چرا؟ چون سر آستینم نو بود!چرا؟ چون جیبم پر از سکه بود و سفره‌ام پر نان!
اما حالا جواب سلامم را نمی‌دهند.انگار که من را نجس می‌دانند!نجس هم هستم؛ این را خودم می‌دانم!برای اینکه محتاجم.
آدمِ محتاج، نجس است.این را خودم باور دارم.آدمِ پاک و مطهر فقط آن کسی‌ست که قدرت دارد، قدرت.
- محمود دولت‌آبادی - کلیدر
این روزها مردهای زیادی هستند که زیر این آفتاب سوزان و گرمای طاقت فرسا مشغول پول در آوردن از سن
Wellaye Tadabor of some of Versuses in Chapter 2 of Quran
#Wellaye_Tadabor_of_Quran
#Baghre_Surreh_Versue_148
وَلِكُلٍّ وِجْهَةٌ هُوَ مُوَلِّیهَا ۖ فَاسْتَبِقُوا الْخَیْرَاتِ ۚ أَیْنَ مَا تَكُونُوا یَأْتِ بِكُمُ اللَّهُ جَمِیعًا ۚ إِنَّ اللَّهَ عَلَىٰ كُلِّ شَیْءٍ قَدِیرٌ ١٤٨
For each [religious following] is a direction toward which it faces. So race to [all that is] good. Wherever you may be, Allah will bring you forth [for judgement] all together. Indeed, Allah is over all things competent. (148)
Each person has a path toward Allah. But the true and right path is  Wellaye and Imamate( the Imam’s authority and leadership).  Allah’s allies s
Wellaye Tadabor of some of Versuses in Chapter 2 of Quran
#Wellaye_Tadabor_of_Quran
#Baghre_Surreh_Versue_148
وَلِکُلٍّ وِجْهَةٌ هُوَ مُوَلِّیهَا ۖ فَاسْتَبِقُوا الْخَیْرَاتِ ۚ أَیْنَ مَا تَکُونُوا یَأْتِ بِکُمُ اللَّهُ جَمِیعًا ۚ إِنَّ اللَّهَ عَلَىٰ کُلِّ شَیْءٍ قَدِیرٌ ١٤٨
For each [religious following] is a direction toward which it faces. So race to [all that is] good. Wherever you may be, Allah will bring you forth [for judgement] all together. Indeed, Allah is over all things competent. (148)
Each person has a path toward Allah. But the true and right path is  Wellaye and Imamate( the Imam’s authority and leadership).  Allah’s allies s

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها